• Monitoring Hero 1903x670

    Monitoring a dálková správa

    Mějte svou elektrárnu neustále pod kontrolou, odkudkoliv. Jednoduše se připojte prostřednictvím mobilní aplikace nebo přihlášením do webového portálu.

Monitoring fotovoltaické elektrárny
Online monitoring

Mějte svou fotovoltaiku pod palcem

Výroba a spotřeba v reálném časeAktuální výkon, stav baterie a další data z vaší elektrárny můžete sledovat online v reálném čase.
Přístup odkudkolivFunkce elektrárny můžete ovládat kdykoliv a odkudkoliv, kde je přístup na internet.
Aplikace a webový portálVšechny funkce jsou přístupné pomocí mobilní aplikace nebo přes webový portál.

Wifi nebo LAN připojení střídače k internetu umožňuje vzdálený monitoring všech systémů celé řady střídačů Dražice. Jednoduché řešení Vám umožní sledovat výkon a provozní stav systému kdekoliv na světě.

Prostřednictvím monitoringu získáte přehledné údaje o využití systému, stavu nabití baterií a aktuální spotřebě vaší domácnosti včetně historických dat. To vše najdete v aplikace Dražice Solar Monitor.

Dálkové nastavení fotovoltaika

Dokonalý přehled kdekoliv a kdykoliv

Ať už jste kdekoliv na světě, díky online monitoringu můžete vždy zkontrolovat svůj fotovoltaický systém a jeho aktuální výkon. Na základě množství vyrobené energie uvidíte například i to, jak jste přispěli ke snížení emisí uhlíkových plynů.

Ovládání fotovoltaika

Mobilní aplikace a webový portál

Monitoring je dostupný prostřednictvím aplikace nebo webového prohlížeče. Aplikace je dostupná ke stažení pro platformy iOS a Android.

Baterie fotovoltaika

Sledování nabití baterie

Prostřednictvím aplikace Dražice Solar můžete zkontrolovat provozní stav baterie a úroveň jejího nabití. Vždy tak budete vědět, zda jste připraveni na případný výpadek dodávky energie ze sítě.

Upozornění e-mailem

Reporty a upozornění e-mailem

Aplikace Vás bude informovat e-mailem o stavu vašeho systému. V případě, že systém zachytí jakýkoliv výpadek, obdržíte podrobnou zprávu o aktuálním stavu a identifikované chybě.

Inteligentní cloudový monitoring
Cloudové řešení

Inteligentní monitoring

Energetické grafy Data jsou prezentována přehlednou a atraktivní formou grafů a schémat.
Informace o počasí v zeměpisné poloze Aktuální předpověď počasí máte v systému vždy po ruce.
Ovládání měniče s dálkovým přístupem Měnič můžete ovládat pohodlně pomocí vzdálené správy
Kompatibilní s jakýmkoli webovým prohlížečem Webový portál je kompatiblní se všemi moderními webovými prohlížeči.

Mít přehled o fungování vaší elektrárny se vyplatí. Centralizovaná správa a monitoring totiž šetří čas i peníze, jelikož případný výpadek identifikujete téměř okamžitě. Díky možnosti vzdáleného dohledu si můžete vy a případně i montéři fotovoltaických systémů vždy zobrazit klíčová a aktuální data.

Portál a aplikace pro monitoring byla vytvořena s ohledem na koncové uživatele ale i pro montážní firmy zaměřené na fotovoltaiku. Představuje tak dokonalé řešení pro monitorování v reálném čase. Aktualizaci klíčových komponent jako je střídač tak lze provést jednoduše na dálku.

České ohřívače a zásobníky vody DZ Dražice Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. je největší český výrobce ohřívačů vody, známý po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Výrobky DZ Dražice vynikají inovacemi a tradiční kvalitou.

WWW.DZD.CZ
Ekologická a úsporná švédská tepelná čerpadla NIBE
Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane důležitou součástí vašeho domova. Špičkové technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení.

WWW.NIBE.CZ
Tepelná čerpadla NIBE

Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika

Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz

 
Copyright © 2024 Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o